شرکت صنایع غذایی ترش افشان کیمیا با برند تجاری همپا و بی همتا با پشتوانه مدیریتی قوی، برنامه احداث واحد تولیدی خود را در زمینی به متراژ دو هکتار با زیربنای تقریبی یک هکتار بنا، پایه ریزی نموده است که در زمینه تولید انواع محصولات خود واحد بی همتایی در استان تهران می باشد.
.
شایان ذکر است این شرکت حاصل تجارب گرانبها و ارزشمند اعضا هیئت مدیره و مدیران ارشد و پرسنل مجرب شرکت طعم افشان برتر با برند تجاری همپا با بیش از دو دهه سابقه تولید می باشد که در طرح توسعه روند حرکتی رو به رشد بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح و با هم افزایی دانش و تجربه جهت بهبود کیفیت محصول و خود کفایی در تولید مواد اولیه از جمله پوره سیب توانسته اند به این موفقیت دست پیدا کرده و علاوه بر تأمین مواد اولیه خود جهت تولید انواع آلوچه و لواشک های بهداشتی سالم و طبیعی، مواد اولیه ی با کیفیت بالایی را به سایر تولید کنندگان انواع مواد غذایی از قبیل: آلوچه و لواشک، مربا، مارمالاد، آبمیوه، بستنی و شیرینی جات ارائه می کند..

شرکت ترش افشان کیمیا جهت اجرای زیر ساخت و تجهیز خطوط تولید، از بهترین تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات و دستگاه های مدرن و پیشرفته استفاده می نماید. از انواع محصولات و تولیدات این شرکت می توان به شرح ذیل اشاره نمود:
• تولید انواع پوره میوه جات از قبیل: پوره سیب و پوره خرما به صورت اسپتیک شده در اوزان کوچک و بزرگ (بشکه های 220لیتری)
لازم به ذکر است که این شرکت اولین واحد تولیدی در کشور می باشد که بسته بندی اسپتیک در اوزان 10 کیلوگرمی الی 25 کیلوگرمی را ارائه می نماید.
• توليد رب گوجه فرنگی به صورت اسپتیک شده در اوزان کوچک و بزرگ (بشکه های 220لیتری) و بسته بندي رب گوجه فرنگي در قوطي هاي فلزي 800 گرمي این شرکت جهت سهولت مصرف مشتریان خانگی عزیز بسته بندی در اوزان متفاوت قوطی های فلزی و ظروف شیشه ای را در برنامه راهبردی خود دارد.
• انواع لواشک با استفاده از بهترین میوه ها به صورت تحت خلاء در طعم های مختلف انواع پوره میوجات (سیب، زردآلو، هلو، خرما و ...) با بسته بندی های دوسرپیچ، پاستیلی، لایه ای، ورقه ایی و رولی و ايموجي
• تولید انواع آلوچه با انواع بسته بندی های سسی، وکیوم،لیوانی، مینیون و...
شرکت ترش افشان کیمیا جهت فعالیت و ارائه تولیدات خود دارای مجوزهای بهداشتی از جمله پروانه ساخت و علامت استاندارد ایران می باشد.
این شرکت برآن است که بتواند نه تنها پاسخگوی کارخانجات و مصرف کنندگان داخل کشور باشد بلکه در امر صادرات نیز جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص نماید.
"با آرزوي توفيق روز افزون شركت ترش افشان كيميا"